KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15643055
nr 1564 3055
Akvarell
Signerad Martino, "Of the Isle of wight". Akvarell, bildmått: 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 35x41 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:14:20
17/9 07:48:13
17/9 07:49:42